O nas

Poznaj nas bliżej

 

Proponujemy Państwu kompleksową obsługę imprez weselnych począwszy od doboru bukietu ślubnego do urody oraz sukni Panny Młodej, po wystrój samochodu, sali weselnej i kościołów. W naszej ofercie znajduje się również oprawa kwiatowa imprez bankietowych i konferencji. Nasza kwiaciarnia nie opuszcza Państwa także w najtrudniejszych momentach, śmierci bliskich osób.

Członkowie najbliższej rodziny, jak i firmy dla swoich pracowników mogą u Nas zamawiać wieńce z kwiatów żywych lub sztucznych z wypisaną dedykacją na szarfie. Wykonujemy dekoracje na trumny, ewentualnie inne dekoracje na uroczystości żałobne. Dla dalszej rodziny i znajomych możemy zaproponować symboliczne wiązanki pogrzebowe w formie bukietu lub nieco większe wykonane na florecie. Specjalną ofertę przygotowujemy na uroczystości Wszystkich Świętych.

Proponujemy kompozycję lub wiązanki w formie klasycznej-okrągłej, wydłużonej, albo nietypowej np. w postaci krzyży, wianków. Współpracujemy z międzynarodową firmą Eurofloris zajmująca się dostarczaniem kwiatów. Mogą Państwo za naszym pośrednictwem wysłać kwiaty swoim bliskim w Luboniu, Poznaniu, Polsce jak i niemal na całym świecie.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług.

Mamy nadzieję, że spełnimy oczekiwania i staną się Państwo stałymi klientami kwiaciarni „Gardenia”.